Вход в системата



Потребители на линия

Членове : 744
Съдържание : 117
Препратки : 1
Брой прегледи на съдържанието : 225854
Начало

 

ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ“, ГРАД ХАСКОВО

6300, гр. Хасково, бул. „Г.С.Раковски“ №24, тел. 038 622642;  e-mail: Адресът на е-пощата e защитен от спам ботове. Нужен ви е javascript, за да го видите.

Списък на приетите и записани ученици

в I-ви клас

за 2017 / 2018 година

 

Списък на учениците от I А клас


Име, презиме и фамилия

1

Александра Жечева Войникова

2

Александър Тенчев Колешев

3

Божидара Здравкова Пенева

4

Борис Бориславов Ванчев

5

Виктория Николаева Атанасова

6

Деница Владимирова Владимирова

7

Димитър Владимиров Христов

8

Ева Виктор Годжова

9

Ивайло Миленов Тодоров

10

Иван Галинов Стойчев

11

Иван Георгиев Иванов

12

Иван Константинов Василев

13

Иван Станиславов Начев

14

Йоана Иво Койчева

15

Кристина Димитрова Петрова

16

Марая Филипова Георгиева

17

Никола Георгиев Манолов

18

Николай Николаев Кръстев

19

Ния Светлинова Йорданова

20

Преслава Иванова Генова

21

Теодор Ангелов Ангелов

22

Теодор Николов Стойчев

23

Теодора Илиева Тодорова

24

Христиана Станиславова Тодева

Класен ръководител : Спаска Тодорова

 

Списък на учениците от I Б клас

 

Име, презиме и фамилия

1

Александър Желязков Павлов

2

Атанас Димов Димов

3

Божидар Гочев Гочев

4

Ванеса Емилова Митева

5

Габриела Стефанова Делчева

6

Георги Димитров Димитров

7

Георги Спасов Велчев

8

Гергана Делчева Делчева

9

Гюлсен Ресюл Хасан

10

Даяна Динкова Господинова

11

Десислава Любомирова Ленчева

12

Елис Александрова Андреева

13

Илайда Мюрен Бекир

14

Мирослав Добромиров Михайлов

15

Мирослав Иванов Димитров

16

Михаела Димитрова Делчева

17

Надежда Калинова Делитонева

18

Никол Пламенова Петрова

19

Петър Любомиров Ленчев

20

Петя Тодорова Катранджиева

21

Теодор Емилов Спилков

22

Теодор Станиславов Георгиев

23

Тихомир Николов Хърсев

24

Цветелина Василева Петрова

Класен ръководител : Деяна Петрова

Списък на учениците от I В клас

 

Име, презиме и фамилия

1

Александра Кирилова Маргаритова

2

Анастасия Йорданова Димитрова

3

Анджелина Янкова Йорданова

4

Антон Живков Вълчев

5

Бианка Мирославова Стайкова

6

Борис Борисов Георгиев

7

Валентин Благовестов Христов

8

Виктор Илков Илчев

9

Даниел Даниелов Добриков

10

Даяна Иванова Жекова

11

Деа Делчева Колевичина

12

Елис Мехмед Сюлейман

13

Емануела Емилова Ацева

14

Емили Иванова Бахова

15

Йоан Пламенов Панев

16

Йоанна Павлинова Митева

17

Калоян Добромиров Якимов

18

Мария Мирославова Стайкова

19

Моника Искренова Радоева

20

Никол Миленова Милева

21

Петър Кирилов Маргаритов

22

Ростислав Евгени Кутелов

23

Симеон Владиславов Панагонов

24

Цвети Костадинова Кастадинова

 

Класен ръководител : Недялка Христонова

 

Списък на учениците от I Г клас

Име, презиме и фамилия

1

Ади Радева Сапунджиева

2

Ангел Христов Вълчев

3

Атанас Бориславов Гогов

4

Борис Стоянов Атанасов

5

Гергана Росенова Монева

6

Даная Венелинова Иванова

7

Дефне Ибрахим Неждет

8

Елица Добромирова Делева

9

Каан Мустафа Мюмюн

10

Кристиана Атанасова Димитрова

11

Милен Тончев Гошев

12

Мирослав Людмилов Банев

13

Михаела Чавдарова Костадинова

14

Наталия Митева Митева

15

Никола Атанасов Димитров

16

Радина Георгиева Димитрова

17

Радостин Жеков Жеков

18

Теодор Ванков Янев

19

Тихомир Калоянов Вълев

20

Томас Тодоров Димитров

21

Христина Петрова Петрова

22

Христо Костадинов Митев

23

Христо Христов Шулеков

24

Ясен Ясенов Янчев

Класен ръководител : Гергана Георгиева

 

Списък на учениците от I Д клас

 

Име, презиме и фамилия

1

Алейна Гюнер Хасан

2

Аника Теодорова Въчева

3

Антон Димитров Станков

4

Габриела Георгиева Кьосева

5

Габриела Пламенова Бойчева

6

Георги Иванов Милев

7

Гергана Ангелова Ангелова

8

Гергана Недялкова Димитрова

9

Давид Антонов Маринов

10

Деа Петева Петрова

11

Дияна Илиянова Янева

12

Добромир Христов Добрев

13

Ивайла Миткова Янева

14

Ивайло Тодоров Николов

15

Иван Николаев Тодоров

16

Калоян Ивов Димов

17

Красимира Кирилова Кирилова

18

Кристиян Радославов Радев

19

Микаел Георгиев Латунов

20

Николай Красимиров Тодоров

21

Петя Георгиева Недялкова

22

Пламена Филипова Димитрова

23

Поля Найденова Толева

24

Теодор Живков Делчев

Класен ръководител : Светла Бойчева

 

Списък на учениците от I Е клас

 

Име, презиме и фамилия

1

Берк Славов Бойчев

2

Божидара Димитрова Димитрова

3

Борислав Иванов Талев

4

Виктория Стефанова Стефанова

5

Габриела Ганчева Димитрова

6

Георги Бойчев Бойчев

7

Даная Теодорова Ангелова

8

Делчо Делчев Делчев

9

Дея Ивайлова Гочева

10

Добромира Радкова Радева

11

Златомира Тихомирова Петкова

12

Иван Йорданов Йорданов

13

Левон Месроб Тонгурян

14

Лили Стоянова Стоянова

15

Мартин Георгиев Панайотов

16

Мерт Рамадан Мехмед

17

Мирослав Росенов Жеков

18

Михаил Каменов Шишков

19

Моника Миланова Манолова

20

Павел Петев Петев

21

Седеф Хасан Сали

22

Теодор Маринов Вълчев

23

Теодор Христов Христозов

24

Яна Стоянова Русева

Класен ръководител : Стефка Тагарова

 

Списък на учениците от I Ж клас

 

Име, презиме и фамилия

1

Айдън Аднан Йълдъз

2

Алекс Иванова Боева

3

Ангел Ивайлов Иванов

4

Атанас Насков Неделчев

5

Виктория Миткова Павлова

6

Виктория Недкова Недева

7

Владимир Тодоров Тодоров

8

Габриела Тенева Гегова

9

Гамзе Гюнай Заид

10

Даяна Апостолова Апостолова

11

Десислава Софиянова Калайджиева

12

Дилек Рейхан Билял

13

Иван Петков Иванов

14

Илина Илиева Костова

15

Мирослав Хараланов Иванов

16

Найк Петев Георгиев

17

Наско Кирилов Борисов

18

Никола Делянов Костов

19

Николета Петрова Василева

20

Радослав Станков Йорданов

21

Светозар Станиславов Недев

22

Силвия Димова Димова

23

Теодор Георгиев Атанасов

Класен ръководител : Здравка Кавракирова

 

 

 

Председател на комисия:  /п/                                    Директор: /п/

Мария Георгиева                                                      Тонка Ченгелова