Нормативни документи

Вход в системата



Потребители на линия

Членове : 744
Съдържание : 139
Препратки : 1
Брой прегледи на съдържанието : 475612
Начало Национално състезание "КЛЮЧЪТ НА МУЗИКАТА"

НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ „КЛЮЧЪТ НА МУЗИКАТА“

Класирани ученици за националния кръг от област Хасково


Протокол на класираните за национален кръг ученици

 

НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ „КЛЮЧЪТ НА МУЗИКАТА“

ОБОБЩЕН ПРОТОКОЛ – 2.2

ОТ ОБЛАСТЕН КРЪГ

учебна 2023/2024 година

Дата: 16 февруари 2024 година

Протокол за класираните за национален кръг ученици от IV. V. VI. VII и X клас

Име, презиме, фамилия

Клас

Училище, селище

Област

1

Мария Атанасова Химчева

IV

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

2

Емануил Ивайлов Игнатов

IV

ОУ“Стоян Михайловски“

Варна

3

Кристиян Стилиянов Куцаров

IV

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

4

Дамян Владимир  Къртов

IV

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

5

Десислава Александрова Георгиева

IV

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

6

Йоана Радкова Муевска

IV

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

7

Радина Диянова Аргирова

IV

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

8

Рая Владимирова Николаева

IV

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

9

Адриана Христова Кацарова

IV

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

10

Живко Маринов Маринов

IV

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

11

Невена Николаева Николова

IV

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

12

Ноа Андреас Швенк

IV

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

13

Теодора  Мирославова Дойчева

IV

ОУ“Стоян Михайловски“

Варна

14

Борислав Йовков Йовков

IV

ОУ „Бачо Киро“

Велико Търново

15

Никол Иванова Русева

IV

ОУ „Иван Вазов”, гр. Горна Оряховица

Велико Търново

16

Емили Христова Христова

IV

СУ „Емилиян Станев“

Велико Търново

17

Ния Тодорова Тодорова

IV

НУ „Св.Софроний Врачански“

Враца

18

Деа Иванова Найденова

IV

НУ „Иванчо Младенов“

Враца

19

София Ангелова Петкова

IV

НУ „Иванчо Младенов“

Враца

20

Деница Цветанова Иванова

IV

OУ „Л. Каравелов“

Видин

21

Михаил Венциславов Башев

IV

ОУ „Неофит Рилски“

Габрово

22

Анна Павлова Новикова

IV

ОУ „Неофит Рилски“

Габрово

23

Аделина Димитрова Упалова

IV

СУ „Максим Райкович“

Габрово

24

Момчил Петров Петров

IV

СУ „Максим Райкович“

Габрово

25

Димитър Илиев Илиев

IV

СУ “Св. Климент          Охридски”

Добрич

26

Доротея Димитрова Димитрова

IV

СУ “Св. Климент          Охридски”

Добрич

27

Александър Константинов Кара

IV

СУ “Св. Климент          Охридски”

Добрич

28

Магдалена Детелинова Илиева

IV

СУ ”Стефан Караджа”

Каварна

29

Галин Свиленов Георгиев

IV

ОУ ”Христо Ботев”

Добрич

30

Михаил Трендафилов Трендафилов

IV

СУ ”Стефан Караджа”

Каварна

31

Иванина Петрова Станчева

IV

СУ ”Стефан Караджа”

Каварна

32

Радослав Ивелинов Иванов

IV

ОУ ”Христо Ботев”

Добрич

33

Владимир Орлинов Златев

IV

СУ “Св. Климент          Охридски”

Добрич

34

Никол Адрианова Анастасова

IV

СУ ”Стефан Караджа”

Каварна

35

Ивайло Калоянов Калчев

IV

ОУ ”Христо Ботев”

Добрич

36

Сияна Николаева Георгиева

IV

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

37

Бояна Вилимирова Пешунова

IV

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

38

Беатрис Юлиева Николова

IV

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

39

Траяна Антонова Тодорова

IV

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

40

Теодора Николова Панчева

IV

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

41

Христея Данаилова Христова

IV

ОУ „Васил Левски“

Ловеч

42

Ана-Мария Иванова милева

IV

ОУ „Христо Никифоров“

Ловеч

43

Георги Иванов Иванов

IV

ОУ „Васил Левски“

Ловеч

44

Александра Десиславова Пеевска

IV

ОУ „Христо Никифоров“

Ловеч

45

Божидара Богданова Димитрова

IV

ОУ „Христо Никифоров“

Ловеч

46

Адриан Светославов Славчев

IV

V СУ ”П.Р.Славейков”

Перник

47

Даниел Йорданов Димитров

IV

V СУ ”П.Р.Славейков”

Перник

48

Дарина Светлинова Петрова

IV

V СУ ”П.Р.Славейков”

Перник

49

Валентина Александрова Йорданова

IV

НУ ”Арх.Зиновий”, гр. Радомир

Перник

50

Моника Венциславова Стоименова

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

51

Антоан Емилов Идакиев

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

52

Николета Лъчезарова Николаева

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

53

Александра Александрова Петрова

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

54

Емилиана Ивайлова Емилова

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

55

Виктория Станиславова Лазарова

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

56

Томислав Тонев Руменов

IV

НУ ”Арх.Зиновий”  гр. Радомир

Перник

57

Дара Светломирова Матева

IV

ОУ ”В. Левски”,         гр.Разград

Разград

58

Виктор Ивов Георгиев

IV

ОУ “Любен Каравелов”

Русе

59

Калоян Ивов Гъчков

IV

ОУ “Любен Каравелов”

Русе

60

Сияна Даниелова Димитрова

IV

СУ “Йордан Йовков

Русе

61

Йоана Костадинова Костадинова

IV

СУ,,Н. Й. Вапцаров" - Силистра

Силистра

62

Катина Михайлова Великова

IV

ОУ ,,Отец Паисий" Силистра

Силистра

63

Никол Георгиева Липкова

IV

ОУ ,,Св. св. Кирил и Методий" - Силистра

Силистра

64

Петър Петров Атанасов

IV

144. СУ

София-град

65

Димитър Георгиев Ковачев

IV

144. СУ

София-град

66

Гергана Огнянова Шуманова

IV

144. СУ

София-град

67

Ксения Красимирова Янкова

IV

144. СУ

София-град

68

Йоана Велчова Субева

IV

144. СУ

София-град

69

Мила Петър Цветкова

IV

144. СУ

София-град

70

София Ненчева Стефанова

IV

144. СУ

София-град

71

Евелин-Натали Константинова    Качулева

IV

144. СУ

София-град

72

Никола Себастиан Дън

IV

144. СУ

София-град

73

Димитър Петров Прешелков

IV

51. СУ

София-град

74

Мартин Антонов Пиралков

IV

51. СУ

София-град

75

Любов Симеонова Петрова

IV

144. СУ

София-град

76

Виктория Кристиянова Вулгариду

IV

98. НУ

София-град

77

Мануела Симеонова Тодорова

IV

51. СУ

София-град

78

Ноелия Красимирова Ангелова

IV

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

79

Боян Валентинов Сотиров

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

80

Иван Димитров  Василев

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

81

Християн Цонев Иванов

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

82

Янислава Георгиева Арабаджиева

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

83

Анна Андрийвна Конова

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

84

Иванина Тодорова Тодорова

IV

НБУ „Михаил Лъкатник

Бургас

85

Мария Христова Василева

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

86

Роман Андрийович Конов

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

87

Тодор Иванов Стоев

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

88

Юмер Хамди Мустафа

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

89

Валерия Стефанова Парашкевова

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

90

Ивелин Илиянов Илиев

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

91

Калояна Цветанова Иванова

IV

ОУ „Елин Пелин“

Бургас

92

Ваня Начева Начева

IV

НУ „Христо Ботев“

Пловдив

93

Калоян Ангелов Тодоров

IV

НУ „Христо Ботев“

Пловдив

94

Атанас Христов Кунчев

IV

НУ „Христо Ботев“

Пловдив

95

Елена Стоилова Куркулийска

IV

НУ „Христо Ботев“

Пловдив

96

Богдан Пламенов Богданов

IV

ЧОУ "Слънчев лъч" ЕООД

Пловдив

97

Алис Октай Мехмед

IV

ОУ „Д-р Петър Берон“ Пловдив

Пловдив

98

Анелия Атанасова Терзиева

IV

ОУ“Св.Св. Кирил и Методий“-с. Труд

Пловдив

99

Виктория Нури Дурали

IV

ОУ“Св.Св. Кирил и Методий“-с. Труд

Пловдив

100

Ивелина Иванова Куманова

IV

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

101

Диляна Димитрова Тоскова

IV

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

102

Лъчезар Пламенов Димов

IV

ОУ „Елин Пелин”

Пловдив

103

Раабия Емилова Пехливанова

IV

СУ “Симон Боливар“

Пловдив

104

Филип Младенов Димитров

IV

НУ „П. Р. Славейков“

Пловдив

105

Марио Маргаритов Димитров

IV

НУ „П. Р. Славейков“

Пловдив

106

Теодор Павлов Пютер

IV

НУ „П. Р. Славейков“

Пловдив

107

Димитър Атанасов Славов

IV

НУ „П. Р. Славейков“

Пловдив

108

Мария Веселинова Харизанова

IV

НУ „П. Р. Славейков“

Пловдив

109

Борис Генов Рупски

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

110

Благовест Петров Буботилов

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

111

Жанет Христова Копринкова

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

112

Александър Руменов Трендафилов

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

113

Моника Красимирова Савова

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

114

Ивон Петрова Политова

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

115

Теодора Тодорова Главчева

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

116

Ива Петрова Лазарова

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

117

Борислав Стефанов Гайдаджийски

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

118

Магдалена Даниелова Цавкова

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

119

Полина Иванова Пеновска

IV

СУ "Любен Каравелов"

Пловдив

120

Радост Дафчова Табакова

IV

НУ „Климент Охридски“

Пловдив

121

Александър Христов Джигов

IV

НУ „Климент Охридски“

Пловдив

122

Богомил Яворов Мавров

IV

НУ „Климент Охридски“

Пловдив

123

Дария Славеева Митева

IV

НУ „Климент Охридски“

Пловдив

124

Йоана Владимирова Йорданова

IV

СУ "Димитър Матевски"

Пловдив

125

Анджелина Антонова Авджиева

IV

СУ “Христо Ботев“-Ивайловград

Хасково

126

Анабел Ивайло Вълканова

IV

ОУ „Д-р Иван Селимински'

Сливен

127

Георгия Николаева Танева

IV

СУ„К. Константинов”

Сливен

128

Беатрис Янкова Минкова

IV

ОУ „Христо Ботев"

Сливен

129

Михаил Светослав Гинчев

IV

ОУ „Д-р Иван Селимински'

Сливен

130

Антон Бисеров Мустанов

IV

ОУ,,Юрий Гагарин”

Смолян

131

Стефани Борисова Димитрова

IV

ОУ,,Иван Вазов“

Смолян

132

Радина Анатолиева Соколова

IV

ОУ,,Иван Вазов”

Смолян

133

Мария Лъчезарова Стамова

IV

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

134

Ивайла Иванова Николова

IV

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

135

Тиана Илиева Караколева

IV

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

136

Никол Златкова Вълчева

IV

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

137

Виктория Любомирова Тодорова

IV

НУ „Васил Левски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

138

Елена Ивайлова Велчева

IV

НУ „Васил Левски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

139

Виолета Илиева Симакович

IV

СУ "Вл.Димитров-Майстора"

Кърджали

140

Ширин Ферхад Ахмед

IV

СУ "Йордан Йовков"

Кърджали

141

Сияна Миткова Николова

IV

СУ "Йордан Йовков"

Кърджали

142

Бурак Али Мустафа

IV

СУ "П.Р. Славейков"

Кърджали

143

1690248001

V

СУ “Симон Боливар“

Пловдив

144

Гергана Георгиева Тодорова

V

СУ “Симон Боливар“

Пловдив

145

Стоян Иванов Боненски

V

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

146

Памела Петрова Кацарска

V

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

147

Мария Димитрова Маринчешка

V

ОУ “Княз Александър І“

Пловдив

148

Велина Стилиянова Янкова

V

ОУ “Княз Александър І“

Пловдив

149

Ема Пламенова Мекикова

V

ОУ “Княз Александър І“

Пловдив

150

Габриела Цанкова Цвяткова

V

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

151

Мартин Даниелов Стефанов

V

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

152

Антония Павлова Хубенова

V

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

153

Пресиян Петров Янков

V

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

154

Дария Евгениева Гешева

V

СУ „Христо Проданов“

Пловдив

155

Габриела Георгиева Георгиева

V

ОУ“Св.Св. Кирил и Методий“-с. Труд

Пловдив

156

Боян Стоянов Трендафилов

V

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

157

Габриела Тончева Тончева

V

СУ “д-р Петър Берон“-Свиленград

Хасково

158

Зорница Тодорова Костова

V

ОУ „Д-р Иван Селимински'

Сливен

159

Юлиана Бориславова Колева

V

СУ „Константин Константинов”

Сливен

160

Теодора Николаева Чанева

V

СУ „Пейо Яворов"

Сливен

161

Рая Ферхадова Шекирова

V

ОУ,,Юрий Гагарин”

Смолян

162

Ивайла Славчева Соколова

V

ОУ,,Иван Вазов”

Смолян

163

Елица Боянова Чакърова

V

ОУ,,Иван Вазов”

Смолян

164

Мирослава Станимирова Боева

V

СУ „Екзарх Антим I“

Стара Загора

165

Димитър Ивов Калинков

V

СУ „Екзарх Антим I“

Стара Загора

166

Минчо Миленов Иванов

V

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

167

Несин Яхан Жевжедов

V

ППМГ „Гео Милев“

Стара Загора

168

Янислав Миленов Иванов

V

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

169

Ванеса Александрова Кючукова

V

ОУ “П.Р.Славейков“

Ямбол

170

Мериан Панайотова Кавалджиева

V

ОУ “Н.Петрини“

Ямбол

171

Мария Стоянова Андонова

V

ОУ “П.Р.Славейков“

Ямбол

172

Невен Невенов Попов

V

ОУ “Л.Каравелов“

Ямбол

173

Александра Станимирова Енева

V

ОУ “Н.Петрини“

Ямбол

174

Екатерина Димитрова Байрякова

V

ОУ „Христо Ботев“, гр. Велинград

Пазарджик

175

Данаил Кирилов Киров

V

I ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

176

Росица Стефанова Стефанова

V

I ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

177

Ася Асенова Цветанова

V

I ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

178

Ния Ивайлова Шивачева

V

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

179

Божидар Пламенов Каров

V

ОУ“А.Г.-Коджакафалията“

Бургас

180

Теа Йонкова Георгиева

V

ОУ“Васил Априлов“

Бургас

181

Калина Красимирова Петрова

V

ОУ“Васил Априлов“

Бургас

182

Самуил Станимиров Петров

V

ОУ“Васил Априлов“

Бургас

183

София Христова Колева

V

OУ „П.Яворов“

Бургас

184

Евгения Петрова Йорданова

V

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

185

Кристина Димитрова Белчева

V

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

186

Мария-Магдалена Николаева Димитрова

V

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

187

Радина Иванова Павлова

V

ОУ“Васил Априлов“

Бургас

188

Николина Николаева Ташкова

V

СУ "Отец Паисий"

Кърджали

189

Ивайла Антонова Георгиева

V

СУ "Вл.Димитров-Майстора"

Кърджали

190

Наталия Станимирова Савчева

V

СУ "Вл.Димитров-Майстора"

Кърджали

191

Ива Христова Георгиева

V

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

192

Виктор Желязков Петров

V

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

193

Николета Илиева Пиронкова

V

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

194

Елена Атанасова Георгиева

V

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

195

Камелия Стойчева Христова

V

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

196

Теодор Цветелинов Трифонов

V

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

197

Виктория Стоянова Вълкова

V

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

198

Никол Николаева Чанева

V

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

199

Боряна Радославова Гочева

V

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

200

Николай Димитров Попов

V

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

201

Бранимир Романов Чолаков

V

СУ“Христо Ботев“   с.Ветрино

Варна

202

Соня Мирославова  Чалъкова

V

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

203

Виктор Владимиров Панайотов

V

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

204

Мариана Николаева Георгиева

V

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

205

Елеонора Димитрова Димитрова

V

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

206

Ивена Пламенова Хараламбиева

V

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

207

Георги Владимиров Томнев

V

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

208

Калояна Димитрова Димитрова

V

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

209

Михаил Христов Чолаков

V

ОУ „Иван Вазов”, гр. Горна Оряховица

Велико Търново

210

Ивайла Теодорова Калушкова

V

СУ „Емилиян Станев“

Велико Търново

211

Мериам Адебайо Олому

V

СУ „Емилиян Станев“

Велико Търново

212

Здравко Атанасов Атанасов

V

СУ ,,Бачо Киро”, гр. Павликени

Велико Търново

213

Даниел Анатоли Върбанов

V

СУ„Св.св.Кирил и Методий“

Видин

214

Виктория Пламенова Панчева

V

ОУ „Иван Вазов“

Видин

215

Светлана Ангелова Стоянова

V

СУ„Св.св.Кирил и Методий“

Видин

216

Лъчезара Тихомирова Иванова

V

ОУ „Иван Вазов“

Видин

217

Лъчезар Тихомиров Конецовски

V

ППМГ „Акад Иван Ценов“

Враца

218

Тонислав Трифонов Петров

V

СУ „Козма Тричков“

Враца

219

Васил Цветелинов Аврамов

V

ППМГ „Акад Иван Ценов“

Враца

220

Венцислава Веселин Василева

V

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

221

Геримира Ненчева Начева

V

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

222

Александра Богданова Иванова

V

ОУ „Неофит Рилски“

Габрово

223

Атанас Атанасов Велков

V

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

224

Павел Константинов Найденов

V

СУ „Свети Климент Охридски“

Добрич

225

Радослава Николаева Нейкова

V

СУ „Свети Климент Охридски“

Добрич

226

Габриела Галинова Георгиева

V

СУ „Свети Климент Охридски“

Добрич

227

Станислава Георгиева Иванова

V

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

228

Стефания Иванова Стоянова

V

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

229

Тиана Константинова Гъркова

V

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

230

Мария Владиславова Георгиева

V

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

231

Зария Славов Давидков

V

ОУ “Св.св. Кирил и Методий“  Кюстендил

Кюстендил

232

Михаела Георгиева Христова

V

ОУ „Св.св. Кирил и Методий“  Кюстендил

Кюстендил

233

Ивон Йорданова Тодорова

V

СЕУ „Св. Паисий Хилендарски“ Дупница

Кюстендил

234

Михаил Миленов Христов

V

ОУ „Христо Никифоров“

Ловеч

235

Матео Руджиери Тупути

V

ОУ „Христо Никифоров“

Ловеч

236

Мария Магдалена Павлова Цветанова

V

ОУ „Христо Никифоров“

Ловеч

237

Зорница Илианова Иванова

V

I ОУ “Св.Св. Кирил и Методий“ -Монтана

Монтана

238

Шин Чън

V

СУ “Димитър Маринов“ - Лом

Монтана

239

Дария Божидарова Златкова

V

СУ „Св.Св. Кирил и Методи” гр. Радомир

Перник

240

Анелия Мартинова Славчева

V

СУ„Св.Св. Кирил и Методи” гр. Радомир

Перник

241

Сияна Дениславова Михайлова

V

СУ„Св.Св. Кирил и Методи” гр. Радомир

Перник

242

Йоана Драгомирова Чернаева

V

ОУ ”В. Левски”

Разград

243

Ата Тургаев Метхиев

V

ОУ ”Никола Икономов”

Разград

244

Анна Цветелинова Нецова

V

СУ “Йордан Йовков”

Русе

245

Станислав Свиленов Валентинов

V

ОУ “Никола Обретенов”

Русе

246

Никола Станев Станев

V

СУ “Йордан Йовков

Русе

247

Михаил Великов Великов

V

СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Силистра

Силистра

248

Симона Даниелова Господинова

V

ОУ ,,Отец Паисий" - Силистра

Силистра

249

Никол Калоянова Стоилова

V

СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Силистра

Силистра

250

Рая Красимирова Рашева

V

144. СУ

София-град

251

Калина Георгиева  Георгиева

V

144. СУ

София-град

252

Магдалена Иванова Ангелова

V

144. СУ

София-град

253

Лора Николаева Дойчева

V

144. СУ

София-град

254

Богомил Милетиев Илиев

V

144. СУ

София-град

255

София Петрова Пейчинова

V

51. СУ

София-град

256

Боряна Боянова Стоянова

V

145. ОУ

София-град

257

Калина Христова Добрикова

V

51. СУ

София-град

258

Виктория Александрова Вангелова

V

144. СУ

София-град

259

Давид Мирославов Георгиев

V

144. СУ

София-град

260

Елена Петкова Събева

V

26. СУ

София-град

261

Ясна Цветелинова Яндреева

V

ЧОУ „Изгрев“

София-град

262

Методия Илия Благоевски

V

51. СУ

София-град

263

Мартина Калоянова Балтиева

V

51. СУ

София-град

264

Мария Атанасова Комитова

V

26. СУ

София-град

265

Албена Цветомирова Лозанова

V

51. СУ

София-град

266

Чавдар Димитров Златков

V

51. СУ

София-град

267

Лилия Георгиева Драганова

V

СУ „Неофит Рилски „ Долна баня

София-област

268

Ясена Миленова Зафирова

V

СУ „Неофит Рилски „ Долна баня

София-област

269

Елица Цветелинова Михайлова

V

ОУ „Н. Й. Вапцаров“ Ботевград

София-област

270

Рая Христова Христова

V

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

271

Иваная Мартин Димитрова

V

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

272

Ева Ангелова Ангелова

V

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

273

50115

V

 

Шумен

274

Дария Николова Василева

V

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

275

Мария Венелинова Александрова

V

ППМГ ”Нанчо Попович”

Шумен

276

Амелия Ивайлова Николова

VI

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

277

Ана Атанасова Гулева

VI

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

278

Велизар Светозаров Георгиев

VI

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

279

Венцислав Иванов Иванов

VI

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

280

Калина Янкова Велева

VI

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

281

Светлин Мирославов Маринов

VI

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

282

Анна-Мария Красимирова Нанкина

VI

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

283

Стилиян Христов Манев

VI

СУ „Св. К. К. Философ”

Пловдив

284

Юлия Антонова Рангелова

VI

ОУ „Васил Левски“ – с. Рогош

Пловдив

285

Калина Венциславова Димитрова

VI

ОУ „Д-р Петър Берон“ Пловдив

Пловдив

286

Роза Николаева Димитрова

VI

ОУ „Д-р Петър Берон“ Пловдив

Пловдив

287

Александър Светославов Славчев

VI

ОУ „Райна Княгиня“, Пловдив

Пловдив

288

Антонина Руменова Чернева

VI

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

289

Сияна Валентинова Миндева

VI

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

290

Антония Димитрова Велкова

VI

ОУ “Княз Александър І“

Пловдив

291

Симона Златкова Симидова

VI

ОУ “Княз Александър І“

Пловдив

292

Йоан Йосифов Антонов

VI

СУ "Христо Ботев" - гр. Ивайловград

Хасково

293

Нели Георгиева Георгиева

VI

СУ “Христо Ботев“-Ивайловград

Хасково

294

Николай Тодоров Събев

VI

СУ “д-р Петър Берон“-Свиленград

Хасково

295

Елица Венцеславова Дакова

VI

ОУ „Д-р Иван Селимински"

Сливен

296

Рая Стефанова Сиромахова

VI

ОУ „Христо Ботев'

Сливен

297

Гинчо Любомиров Гичев

VI

СУ „Христо

Сливен

298

Ивон Младенова Радулова

VI

СУ „Константин Константинов”

Сливен

299

Румен Руменов Сираков

VI

ОУ,,Иван Вазов”

Смолян

300

Елица Василева Русинова

VI

ОУ,,Иван Вазов”

Смолян

301

Никола Младенов Пенчев

VI

СУ „Екзарх Антим I“

Стара Загора

302

Даниел Филипов Филипов

VI

ППМГ „Гео Милев“

Стара Загора

303

Ирина Иванова Иванова

VI

ППМГ „Гео Милев“

Стара Загора

304

Дария Филкова Филева

VI

СУ „Екзарх Антим I“

Стара Загора

305

Анна Томова Паскалева

VI

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

306

Ния Минкова Казакова

VI

ППМГ „Гео Милев“

Стара Загора

307

Райя Велкова Велкова

VI

СУ „Екзарх Антим I“

Стара Загора

308

Калина Славова Георгиева

VI

ОУ“Н.Петрини“

Ямбол

309

Виктория Николаева Проданова

VI

ОУ“Н.Петрини“

Ямбол

310

Камелия Диянова Петрова

VI

ОУ“Н.Петрини“

Ямбол

311

Ники Николаев Пеев

VI

I ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

312

Габриела Благоева Денкова

VI

I ОУ „Св. Климент Охридски“, гр. Пазарджик

Пазарджик

313

Антония Стефанова Иванова

VI

СУ“Йордан Йовков

Бургас

314

Виктория Добромирова Бабанкова

VI

СУ“Йордан Йовков

Бургас

315

Мирослава Кънчева Чакърова

VI

СУ“Йордан Йовков

Бургас

316

Нил-Су Кенан Керимоглу

VI

СУ "Отец Паисий"

Кърджали

317

Денис Еролов Еминов

VI

СУ "Отец Паисий"

Кърджали

318

Траян Радев Костов

VI

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

319

Йоана Георгиева Илиева

VI

ОУ“Стефан Караджа“

Варна

320

Мария Стефанова Николова

VI

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

321

Александър Калинов Господинов

VI

СУХНИ „Константин Преславски“

Варна

322

Биляна Благоева Станева

VI

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

323

Борис Петров Петров

VI

СУХНИ „Константин Преславски“

Варна

324

Даниел Евгениев Тодоров

VI

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

325

Жана Георгиева Негойчева

VI

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

326

Иван Димитров Павлов

VI

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

327

Любомир Иванов Иванов

VI

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

328

Сара Павлинова Карова

VI

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

329

Христина Росенова Николаева

VI

ОУ“П.Р.Славейков“

Варна

330

Даниел Деянов Якимов

VI

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

331

Василена Трифонова Жекова

VI

ОУ“Добри Чинтулов“

Варна

332

Виктория Евгениева Иванова

VI

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

333

Деница Михаилова Узунова

VI

IIОУ“Н.Й.Вапцаров“

Варна

334

Никола Яворов Янков

VI

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

335

София Станимирова Денкова

VI

ОУ“Черноризец Храбър“

Варна

336

Христо Иванов Гиргинов

VI

ОУ „Иван Вазов”, гр. Горна Оряховица

Велико Търново

337

Вилияна Веселинова Владова

VI

ОУ „Иван Вазов”, гр. Горна Оряховица

Велико Търново

338

Павел Свиленов Адамов

VI

ОУ „Бачо Киро“

Велико Търново

339

Мирослав Цветелинов Петров

VI

ОУ „Иван Вазов“

Видин

340

Лора Павлова Павлова

VI

СУ„Св.св.Кирил и Методий“

Видин

341

Александра Димитрова Младенова

VI

ОУ „Иван Вазов“

Видин

342

Йоана Павлова Данова

VI

ОУ „Иван Вазов“

Видин

343

Ивайло Цветомиров Ценов

VI

СУ „Васил Кънчов“

Враца

344

Лазар Пелов Пелов

VI

ППМГ „Акад. Иван Ценов“

Враца

345

Мелани Петрова Цветкова

VI

СУ „Васил Кънчов“

Враца

346

Лори Димитрова Стойкова

VI

СУ „Васил Кънчов“

Враца

347

Мартина Маринова Маринова

VI

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

348

Михаела Светлинова Сидерова

VI

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

349

Цветомира Даниелова Антонова

VI

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

350

Виктория Венцеславова Плачкова

VI

ОУ „Ран Босилек“

Габрово

351

Елеонора Диянова Христова

VI

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

352

Силвия Ивелинова Белчева

VI

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

353

Станислава  Добринова Димова

VI

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

354

Александра Димитрова Димитрова

VI

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

355

Дария Ангелова Иванова

VI

СУ ”Св. Климент  Охридски”

Добрич

356

Ема Росенова Паскова

VI

СУ ”Св. Климент  Охридски”

Добрич

357

Теодор Мартинов Божилов

VI

ОУ„Св. св.Кирил и Методий“ Кюстендил

Кюстендил

358

Ива Даниелова Йорданова

VI

ОУ „Св. св.Кирил и Методий“ Кюстендил

Кюстендил

359

Даная Пламенова Петкова

VI

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

360

Преслав Добромиров Делчев

VI

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

361

Стилян Мариянов Иванов

VI

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

362

Емилиян Маринов Еленков

VI

II ОУ “Константин Фотинов“ - Лом

Монтана

363

Андреа Бориславова Илиева

VI

II ОУ “Константин Фотинов“ - Лом

Монтана

364

Наско Драганов Давидов

VI

Х ОУ „Алеко Константинов

Перник

365

Вили Иванова Иванова

VI

СУ „Св.Св. Кирил и Методи” гр. Радомир

Перник

366

Синием Фикрет Сабри

VI

ОУ ”В. Левски”

Разград

367

Десислава Свиленова Стоянова

VI

ОУ ,,Отец Паисий" - Силистра

Силистра

368

Рада Ивайлова Динева

VI

ОУ ,,Отец Паисий" - Силистра

Силистра

369

Божидар Георгиев Брезоев

VI

ОУ ,,Св. Св. Кирил и Методий“ - Силистра

Силистра

370

Симона Пламенова Петкова

VI

СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Силистра

Силистра

371

Кристиян Величков Авджиев

VI

86. ОУ

София-град

372

Мартин Калинов Николов

VI

54. СУ

София-град

373

Екатерина Стилиянова Тодорова

VI

54. СУ

София-град

374

Денислав Димитров Пейчинов

VI

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

375

Вероника Ангелова Стойнева

VI

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

376

Теодора Спасова Минева

VI

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

377

Георги Станиславов Будинов

VI

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

378

Ивана Юлиянова Иванова

VI

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

379

Деа Димитрова Иванова

VI

ОУ „Н. Й. Вапцаров“ Ботевград

София-област

380

Даяна Ангелова Стойнева

VI

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

381

Преслава Пламенова Гергова

VI

ОУ „Н. Й. Вапцаров“ Ботевград

София-област

382

Васил Николаев Николов

VI

ОУ „Н. Й. Вапцаров“ Ботевград

София-област

383

Йоана Димитрова Горчева

VI

ОУ „Н. Й. Вапцаров“ Ботевград

София-област

384

Анна Петрова Горанова

VI

ОУ „Н. Й. Вапцаров“ Ботевград

София-област

385

Магдалена Калоянова Николова

VI

II СУ "Проф. Н. Маринов"

Търговище

386

Моника Красимирова Георгиева

VI

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

387

Селин Ферит Хасан

VI

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

388

Зорница Атанасова Стефанова

VI

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

389

Никол Александрова Атанасова

VI

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

390

Божидар Диянов Тодоров

VI

СУ ”Сава Доброплодни”

Шумен

391

Дея Ангелова Петрова

VI

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

392

Илона Радославова Крумова

VI

II ОУ ”Д-р Петър Берон”

Шумен

393

Николета Стоянова Мишева

VII

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

394

Габриела Лазарова

VII

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

395

Елица Стоянова Кондакова

VII

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

396

Нели Димитрова Даутова

VII

СУ „Свети Седмочисленици“

Пловдив

397

Кристин Красимирова Ангелова

VII

СУ „Д.Матевски“

Пловдив

398

Габриела Георгиева Николова

VII

ОУ „Райна Княгиня“, Пловдив

Пловдив

399

Илиан Николаев Димитров

VII

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

400

Надин-Калиопи Сотириос Кириакопулу

VII

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

401

Алексия Желева

VII

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

402

Рая Антониева Цветкова

VII

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

403

Николета Красимирова Ковачева

VII

ОУ“Кл.Охридски“ гр.Хисаря

Пловдив

404

Цветомира Цветелинова Шаралиева

VII

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

405

Борислава Иванова Пармакова

VII

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

406

Франческа Петрова Бадова

VII

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

407

Ивана Стефанова Райчинова

VII

СУ „Христо Смирненски“, гр.Хисаря

Пловдив

408

Димитър Петров Кондузов

VII

СУ “Христо Ботев“-Ивайловград

Хасково

409

Ивет Любомирова Бояджиева

VII

СУ “Христо Ботев“-Ивайловград

Хасково

410

Добромира Радкова Радева

VII

СУ “Христо Ботев“-Ивайловград

Хасково

411

Даная Теодорова Ангелова

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

412

Елис Александрова Андреева

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

413

Ния Светлинова Йорданова

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

414

Петя Тодорова Катранджиева

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

415

Преслава Иванова Генова

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

416

Христиана Станиславова Тодева

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

417

Яна Стоянова Радева

VII

ОУ “Св. Иван Рилски“- Хасково

Хасково

418

Ния Лазарова Лазарова

VII

ОУ „Христо Ботев“

Сливен

419

Пламен Антонов Тачев

VII

ОУ „Д-р Иван Селимински"

Сливен

420

Станислава Николаева Кокошкова

VII

ОУ „Д-р Иван Селимински"

Сливен

421

Костадин Петров Гунчев

VII

ОУ,,Иван Вазов”

Смолян

422

Александра Мартинова Русева

VII

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

423

Вяра Иванова Добрева

VII

СУ „Екзарх Антим I”

Стара Загора

424

Мартин Гасуб Гадбан

VII

VI ОУ „Свети Никола“

Стара Загора

425

Иван Иванов Иванов

VII

ОУ“Н.Петрини“

Ямбол

426

Рая Станиславова Славова

VII

СУ“Св.Кл.Охридски“

Ямбол

427

Ралица Руменова Ковачева

VII

ОУ“Н.Петрини“

Ямбол

428

Калина Светославова Колева

VII

ОУ“Н.Петрини“

Ямбол

429

Виктория Валериева Христова

VII

СУ“Св.Кл.Охридски“

Ямбол

430

Божидара Дончева Влаева

VII

ОУ“П.Р.Славейков“

Ямбол

431

Янислава Руменова Николова

VII

ОУ“П.Р.Славейков“

Ямбол

432

Бояна Дианова Димитрова

VII

СУ“Св.Кл.Охридски“

Ямбол

433

Денислава Николова Стойчева

VII

ОУ „Христо Ботев“, гр. Велинград

Пазарджик

434

Антония Стоева Табакова

VII

ОУ „Христо Ботев“, гр. Велинград

Пазарджик

435

Елена Живкова Йорданова

VII

СУ „Георги Брегов“, гр. Пазарджик

Пазарджик

436

Маргарита Мариянова Велева

VII

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

437

Мария Петкова Хъшева

VII

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

438

Божидара Леонидова Илиева

VII

ОУ „Св. княз Борис I“

Бургас

439

Кина Миткова Илиева

VII

СУ "Вл.Димитров-Майстора"

Кърджали

440

Вероника Георгиева Ангелова

VII

СУ "Вл.Димитров-Майстора"

Кърджали

441

Златина Здравкова Узунова

VII

СУ "П.Р.Славейков"

Кърджали

442

Мерве Вейсал Неджиб

VII

СУ "П.Р.Славейков"

Кърджали

443

Мария Христова Георгиева

VII

II ОУ,,Н.Й. Вапцаров“

Варна

444

Симона Иванова Котоманова

VII

СУХНИ,,К.Преславски“

Варна

445

Ива Константинова Димитрова

VII

ОУ,,П.Р.Славейков“

Варна

446

Димана Венелинова Мутафчиева

VII

ОУ,,П.Р.Славейков“

Варна

447

Стилиян Георгиев Лефтеров

VII

ОУ,,П.Р.Славейков“

Варна

448

Надежда Николаева Титерякова

VII

СУХНИ,,К.Преславски“

Варна

449

Дария Деянова Хараланова

VII

ОУ,,П.Р.Славейков“

Варна

450

Сияна Стефанова Петрова

VII

ОУ,,П.Р.Славейков“

Варна

451

Давид Борисов Николов

VII

II ОУ,,Н.Й. Вапцаров“

Варна

452

Боян Дойчинов Доцински

VII

II ОУ,,Н.Й. Вапцаров“

Варна

453

Виктория Ивайлова Цонева

VII

ОУ,,П.Р.Славейков“

Варна

454

Нели Росенова Найденова

VII

ОУ,,Ч. Храбър“

Варна

455

Ева Василева Димитрова

VII

ОУ,,Ч. Храбър“

Варна

456

Ния Петкова Симеонова

VII

СУХНИ,,К.Преславски“

Варна

457

Цвета Кирилова Иванова

VII

ОУ „Иван Вазов“, гр. Горна Оряховица

Велико Търново

458

Александър Христов Момински

VII

СУ „Емилиян Станев“

Велико Търново

459

Михаела Михаилова Милушева

VII

ОУ „Иван Вазов“, гр. Горна Оряховица

Велико Търново

460

Александър Мирославов Лозанов

VII

ППМГ „Екзарх Антим I“

Видин

461

Боян Бисеров Николов

VII

ППМГ „Акад. Иван Ценов“

Враца

462

Александър Антонов Георгиев

VII

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

463

Пресияна Кирилова Иванова

VII

СУ „Райчо Каролев“

Габрово

464

Андреана Иванова Косева

VII

ОУ „Неофит Рилски“

Габрово

465

Божидара Красимирова Димитрова

VII

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

466

Васил Кирилов Здравков

VII

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

467

Теодор Добрев Каназирев

VII

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

468

Виктория Милкова Пателиотис

VII

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

469

Ида Мария Губе

VII

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

470

Катерина Димитрова Димитрова

VII

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

471

Александра Бориславова Мазнева

VII

VI ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ Кюстендил

Кюстендил

472

Елена Мирославова Маркова

VII

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

473

Виктория Миленова Транколова

VII

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

474

Николета Ивайлова Александрова

VII

Х ОУ „Алеко Константинов

Перник

475

Йоанна Димитрова Димитрова

VII

Х ОУ „Алеко Константинов

Перник

476

Илияна Илиянова Йорданова

VII

ОУ,,Отец Паисий" Силистра

Силистра

477

Стефан Ясенов Янакиев

VII

ОУ,,Св. св. Кирил и Методий" - Силистра

Силистра

478

Славея Георгиева Бойчева

VII

ОУ,,Хр. Смирненски" - Дулово

Силистра

479

Мартин Димитров Маргаритов

VII

СМГ

София-град

480

Сара Хамуд Хамед

VII

54. СУ

София-град

481

Любомир Добромиров Горчев

VII

СМГ

София-град

482

Ивайло Маринов Кирилов

VII

144. СУ

София-град

483

Богомил Калоянов Наумов

VII

34. ОУ

София-град

484

Магдалена Светославова Павлова

VII

144. СУ

София-град

485

Борис Красимиров Куманов

VII

26. СУ

София-град

486

Данаила Ангелова Балашикова

VII

30. СУ

София-град

487

Маргарита Димитрова Миладинова

VII

86. ОУ

София-град

488

Карина Георгиева Кюрчийска

VII

86. ОУ

София-град

489

Радославка Пламенова Найденова

VII

ОУ „Васил Левски“ Правец

София-област

490

Велислава Красимирова Велева

VII

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

491

Габриела Даниелова Пейчинова

VII

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

492

Павел Петров Кирилов

VII

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

493

Кристиян  Николаев Шаклев

VII

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

494

Петя Станимирова Андонова

VII

ОУ „Митрополит Авксентий Велешки“  Самоков

София-област

495

Боряна Даниелова Маркова

VII

II СУ "Проф. Н. Маринов"

Търговище

496

Данислава Николаева Колева

VII

II СУ "Проф. Н. Маринов"

Търговище

497

Ценислава Николаева Колева

VII

II СУ "Проф. Н. Маринов"

Търговище

498

Изабела Емил Милева

VII

СУ „Сава Доброплодни“

Шумен

499

Калоян Борисов Николаев

VII

СУ „Панайот Волов“

Шумен

500

Веселин Венциславов Кирчев

VII

СУ „Сава Доброплодни“

Шумен

501

Алихан Ахмед Рашид

X

СУХНИ ,,Константин Преславски“

Варна

502

Никол Даниелова Дянкова

X

СУХНИ ..Константин Преславски“

Варна

503

Александър Атанасов Чотов

X

СУ „Емилиян Станев“ –

Велико Търново

504

Киара Йорданова Йорданова

X

СУ „Емилиян Станев“ –

Велико Търново

505

Лидия Ангелова Иванова

X

СУ „Отец Паисий“

Враца

506

Фатима Зара Тази

X

СУ „Отец Паисий“

Враца

507

Даниъл Йорданов Ангелов

X

СУ „Свети Климент Охридски“

Добрич

508

Кристиан Георгиев Щерев

X

СУ “Стефан Караджа“

Каварна

509

Християна Стефанова Христова

X

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

510

Илия Любомиров Маринов

X

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

511

Димитър Бориславов Цветков

X

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

512

Виктория Веселинова Петрова

X

СУ „Васил Левски“ – Троян

Ловеч

513

Габриела Ангелова Ангелова

X

144. СУ

София-град

514

Евгения Костадинова Димитрова

X

144. СУ

София-град

515

Евелин Светлинова Станчева

X

144. СУ

София-град

516

Александрия Стоянова Агова

X

II СУ "Проф. Н. Маринов"

Търговище

517

Наталия Цанкова Атанасова

X

II СУ "Проф. Н. Маринов"

Търговище

518

Росица Георгиева Георгиева

X

ХГ „Св. Св. Кирил и Методий“, Пловдив

Пловдив

519

Гергана Юриева Корнова

X

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

520

Габриела Захариева Карамфилова

X

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

521

Теодора-Клавдия Калоянова Сарафова

X

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

522

Яна Енчева Тодорова

X

СУ „Любен Каравелов“

Пловдив

523

Николета Проданова Караджова

X

СУ „Екзарх Антим I“

Стара Загора

524

Елиф Емин Хасан

X

СУ“Отец Паисий“ – с.Люляково

Бургас

525

Сехер Хюсеин Садетин

X

СУ“Отец Паисий“ – с.Люляково

Бургас

526

Фатме Емин Хасан

X

СУ“Отец Паисий“ – с.Люляково

Бургас

527

Евелина Костадинова Касабова

X

СУ "П.Хилендарски" - с.Припек

Кърджали

528

Христо Атанасов Караманолов

X

СУ "Отец Паисий"

Кърджали

НАЦИОНАЛНА КОМИСИЯ